Home » Spanje » Costa del Sol » Frigiliana » Almazara
Hotel Almazara   

   

Algemeen
Hotel Almazara is een heerlijk rustiek hotelletje in Spaanse stijl met ongedwongen sfeer, een mooi uitzicht en een perfecte uitvalbasis om Andalusië te ontdekken. Tevens zit er een erg goed restaurant met typisch Spaanse gerechten.

Ligging
Strand en centrum van Nerja op ca. 2,8 km van Hotel Almazara.

Faciliteiten
Hotel Almazara heeft een receptie (24 uur), lounge, lift, bar en internetfaciliteiten. Restaurant met keuzemenu. Zwembad, kindergedeelte, zonneterras met ligbedden en badhanddoekservice. Binnenbad, sauna en jacuzzi.

Kamer
Netjes ingericht met 2 bedden, minibar, telefoon, TV, airco en kluisje (te huur). Badkamer met bad. Balkon met zitje. Max. 3 pers.

Verzorging
Dit hotel boekt u op basis van logies en ontbijt. Tegen een toeslag kunt u halfpension bijboeken.

Overige info
Totaal aantal kamers: 22. Schoonmaak en wisseling handdoeken 7 x p.wk., wisseling bedlinnen 3 x p.wk. Kinderbed: gratis. Voor de huurauto heeft u een creditcard nodig op de naam van de hoofdbestuurder.

De reis is inclusief
Vlucht Amsterdam – Malaga
Huurauto
Accommodatie o.b.v. logies
Vlucht Malaga - Amsterdam
Service van de reisleiding
 
Voorwaarden autohuur: inclusief verzekeringen (CDW en TP), lokale belastingen en ongelimiteerd aantal kilometers. Exclusief afkoop eigen risico, benzine en boetes. De hoofdbestuurder van de huurauto dient, i.v.m. de borgsom, in het bezit te zijn van een geldige credit card.

iDeal logo - online betalen