Algemeen
Hotel Concorde El Salam in Sharm el Sheikh zijn twee gekoppelde hotels met een keur aan sportfaciliteiten en basic aquapark: Front, gelegen aan een heerlijk strand en Sports direct hierachter gelegen.
Ligging
Hotel Concorde El Salam bestaat uit twee gedeeltes: 'Front', direct aan het strand en 'Sports' direct achter Front op ca. 500 m van het strand. Er is een gratis shuttlebus tussen de hotels en het centrum van Na'ama Bay dat op ca. 13 km is gelegen.
Faciliteiten
Hotel Concorde El Salam: Zowel 'Front' als 'Sports' beschikken over een eigen lobby met receptie, winkeltjes, internethoek en een gamesroom. Voor een drankje kunt u terecht bij diverse bars in zowel het 'Front' als 'Sports' gedeelte. Voor een maaltijd kunt u terecht bij het restaurant in het 'Front' gedeelte. Tevens beschikt het hotel ook over een disco in Front. In de mooie tuinen liggen de zwembaden, op de zonneterrassen en het strand zijn ligbedden, matrasjes, parasols en badhanddoekservice aanwezig. Voor de sportieve vakantieganger biedt het hotel verschillende sportfaciliteiten waaronder aerobics, basketbal, darts, biljart en tennis (verlichting tegen betaling), volleybal en aquafitness. Ook is er tegen betaling de mogelijkheid voor fietsen, paardrijden, voetbal, squash en schaatsen. De meeste sportfaciliteiten vindt u in het Sports gedeelte. Het hotel beschikt ook over een internationaal animatieprogramma. Voor ontspanning kunt u terecht bij het healthcenter met o.a. fitness, stoombad, jacuzzi en tegen betaling massage. De kinderen zullen zich uitstekend vermaken in de aparte kinderbaden (in Sports met glijbanen) of bij de miniclub (4 t/m 11 jaar). Tevens is er een speciale lunch en een kinderdisco. Het hotel beschikt ook tegen betaling over een babysitservice.
Kamer Front
Verzorgd ingericht met airco, tv, koelkastje en kluisje. Badkamer met bad met douche en föhn. Balkon of terras met zitje.
Kamer Front Zeezicht
Als kamer, echter met zeezicht (max. 3 volw. + 1 kinder t/m 13 jaar).
Kamer Sports
Als kamer Front.
Deluxe kamer
Als kamer Front, echter ruimer (max. 3 volw. + 1 kinder t/m 13 jaar).
Familiekamer
Als kamer, in Front, echter met 2 slaapkamers en 2 badkamers (min. 3 volw. + 1 kind t/m 13 jaar en max. 4 volw. + 2 kinderen t/m 13 jaar).
Verzorging
Dit hotel boekt u op basis van all inclusive. Dit houdt in:
-
ontbijt, lunch en diner in buffetvorm met showcookingdeel
-
speciale lunch voor kinderen
-
lokale (alcoholische) drankjes van 10:00-24:00 uur
-
snacks van 13:00-15:00 uur
-
ijs gedurende de dag
-
afternoon tea van 16:00-18:00 uur
-
à la carte dineren met korting (reservering verplicht)
-
faciliteiten zoals aangegeven
-
wijzigingen voorbehouden
Overige info
Hotelgasten kunnen de faciliteiten van zowel Front als Sports gebruiken. Het diner dient genuttigd te worden in het geboekte hotel. Het Sports-gedeelte is nabij het vliegveld gelegen.
De reis is inclusief
Retourvlucht Sharm el Sheikh
Transfer luchthaven - accommodatie v.v.
Accommodatie o.b.v. de door u gekozen verzorging
Service van de locale reisleiding