Home » Kroatië » Istrië » Funtana » Funtana
Hotel Funtana   

   

Algemeen
Hotel Funtana is een modern hotel dat bestaat uit een centraal gebouw en vier twee etages tellende paviljoenen.

Ligging
Het rots- en kiezelstrand met ligplateaus en ligstoelenverhuur ligt op ca. 50 tot 100 m afstand, via trapjes en paden, afhankelijk van de ligging van de kamer. De afstand naar het centrum van Vrsar is ca. 3 km.

Faciliteiten
Hotel Funtana heeft een hoofdgebouw voorzien van airconditioning, receptie, restaurant, bar, gezelschapsruimten. In de nabijheid van het strand liggen het zoutwaterzwembad met kinderbad, zonneterras, ligstoelen en parasols (inclusief), snackbar, restaurant, café en dansterras met div. amusementprogramma’s. Vanaf begin juni t/m half september animatie voor kinderen en volwassenen. Gedeeltelijk overschaduwde parkeerplaatsen. 2 tennisbanen, tafeltennis, minigolf, windsurfen, zeilboten, waterfietsen, kano’s.

Kamer
Modern ingericht met airconditioning, telefoon, TV, kluisje, douche/toilet, balkon en gelegen aan de zeezijde (zicht kan enigszins belemmerd worden door bomen). Koelkast kan gehuurd worden tegen betaling (ca. € 1,50 p.d.).

Familiekamers
Twee tweepersoonsslaapkamers (als standaardkamer) met verbindingsdeur.

Verzorging
U boekt Hotel Funtana o.b.v. logies / ontbijt.

Overige info
Huisdieren: niet toegestaan.

De reis is inclusief
Vlucht Amsterdam – Pula
Transfer luchthaven - accommodatie
Accommodatie o.b.v. halfpension
Transfer accommodatie - luchthaven
Vlucht Pula - Amsterdam
Service van de reisleiding

Het is ook mogelijk deze accommodatie zonder vlucht te boeken.




iDeal logo - online betalen