| |
|
|
Algemeen Hotel Funtana is een modern hotel dat bestaat uit een centraal gebouw en vier twee etages tellende paviljoenen.
Ligging Het rots- en kiezelstrand met ligplateaus en ligstoelenverhuur ligt op ca. 50 tot 100 m afstand, via trapjes en paden, afhankelijk van de ligging van de kamer. De afstand naar het centrum van Vrsar is ca. 3 km.
Faciliteiten Hotel Funtana heeft een hoofdgebouw voorzien van airconditioning, receptie, restaurant, bar, gezelschapsruimten. In de nabijheid van het strand liggen het zoutwaterzwembad met kinderbad, zonneterras, ligstoelen en parasols (inclusief), snackbar, restaurant, café en dansterras met div. amusementprogramma’s. Vanaf begin juni t/m half september animatie voor kinderen en volwassenen. Gedeeltelijk overschaduwde parkeerplaatsen. 2 tennisbanen, tafeltennis, minigolf, windsurfen, zeilboten, waterfietsen, kano’s.
Kamer Modern ingericht met airconditioning, telefoon, TV, kluisje, douche/toilet, balkon en gelegen aan de zeezijde (zicht kan enigszins belemmerd worden door bomen). Koelkast kan gehuurd worden tegen betaling (ca. € 1,50 p.d.).
Familiekamers Twee tweepersoonsslaapkamers (als standaardkamer) met verbindingsdeur.
Verzorging U boekt Hotel Funtana o.b.v. logies / ontbijt.
Overige info Huisdieren: niet toegestaan.
De reis is inclusief Retourvlucht Kroatië Transfer luchthaven - accommodatie v.v. Accommodatie o.b.v. de door u gekozen verzorging Service van de reisleiding
Deze accommodatie kan als pakketreis (incl. vlucht & transfers) en als losse overnachtingen worden geboekt. Zie de prijstabel; voor de prijzen van losse overnachtingen staat een bedje afgebeeld; voor de prijzen van de pakketreizen staat een vliegtuigje afgebeeld.
|