Home » Kroatië » Istrië » Rabac » Mimosa & Hedera
Hotel Mimosa & Hedera   

   

Algemeen
De beide terrasvormig aangelegde hotels, die met hotel Narcis het "Hotelcomplex dei Fiori" (Bloemencomplex) vormen, liggen in de beschutte baai “Maslinica” in de nabijheid van het kleine centrum. De hotels zijn een aantal jaren geleden omvangrijk gerenoveerd.

Ligging
Het gelijkmatig aflopende kiezelstrand met parasol- en ligstoelenverhuur en grillrestaurant ligt direct voor de hotels. Het centrum van Rabac bevindt zich op ca. 1 km.

Faciliteiten
Hotel Mimosa & Hedera heeft een receptie, restaurant, bierkelder, bar/lounge. Zoetwaterbinnenzwembad in Hotel Hedera, zoutwaterbinnenzwembad in hotel Mimosa (vanaf half juni t/m half september gesloten). Twee zoetwaterzwembaden met aparte kinderbaden, terrassen en ligstoelen (gratis, beperkt aantal), parasolverhuur. In het hotelcomplex vindt u bovendien à la carte restaurants, pizzeria met grill, café, supermarkt, kiosk, kapsalon, schoonheidssalon met massage, pedicure en verschillende beautybehandelingen. Miniclub voor kinderen van 6-12 jaar (24.05-20.09), overdag en ‘s avonds animatie voor kinderen en volwassenen. Parkeerplaats op het complex. Liften aanwezig tot de 6e etage (totaal 7 etages). Fitnessruimte in Hotel Hedera, 6 tennisbanen op ca. 150 m afstand, tafeltennis, minigolf, verhuur van roeiboten, kano’s en waterfietsen.

Kamer
Deels gerenoveerd met TV, kluisje en bad of douche/toilet. Kamers met balkon en gelegen aan de zeezijde tegen toeslag. Kamers zonder balkon liggen aan de bergzijde, direct aan de doorgaande verkeersweg. Extra bed alleen mogelijk in de kamers met balkon en gelegen aan de zeezijde. Tevens 1-persoonskamers aanwezig. Airconditioning mogelijk (bij boeking op te geven en ter plaatse te betalen ca. € 3 p.d.).

Verzorging
De kamers zijn op basis van halfpension.

Overige info
Omdat Hotel Mimosa & Hedera én Hotel Narcis beide horen tot het "Hotelcomplex dei Fiori" is het tevens mogelijk dat gasten die Hotel Mimosa & Hedera geboekt hebben geplaatst worden in Hotel Narcis (op basis van halfpension). Tijdens het diner wijn, mineraalwater, sap of cola. “Tea time” van 16-17 uur incl. cake en koffie of thee. Dagelijks een kleine snack en een drankje voor kinderen van 6-12 jaar in de miniclub (24.05-20.09).

De reis is inclusief
Retourvlucht Kroatië
Transfer luchthaven - accommodatie v.v.
Accommodatie o.b.v. de door u gekozen verzorging
Service van de reisleiding
 
Deze accommodatie kan als pakketreis (incl. vlucht & transfers) en als losse overnachtingen worden geboekt. Zie de prijstabel; voor de prijzen van losse overnachtingen staat een bedje afgebeeld; voor de prijzen van de pakketreizen staat een vliegtuigje afgebeeld.

iDeal logo - online betalen