| |
|
|
Algemene info Deze badplaats met haar oude centrum heeft 4 kleine zandstranden, een haven, vanwaar de boten naar Fuerteventura vertrekken en verspreid gelegen accommodaties. Vanaf de stranden en de boulevard heb je fraai uitzicht op Fuerteventura en het eilandje Lobos.
Kinderen Er zijn genoeg mogelijkheden voor kinderen in Playa Blanca, zoals een speeltuin. Stranden Het Flamingo-strand is een zandstrand, de zeebodem loopt vrij geleidelijk af. Achter het strand is een boulevard met bars en restaurants. Er zijn ligbedden met parasol. Het Blanca-strand bestaat uit zand en achter het strand is een boulevard. Er is een restaurant en een bar. Het Dorada-strand bestaat uit zand, achter het strand is een boulevard. Op het strand vind je ligbedden, parasols, douches, toiletten, een bar en een snackbar. Het West-strand is een zandstrand zonder faciliteiten. Eetgelegenheden Er zijn een redelijk aantal restaurants. Winkelen Playa Blanca heeft tamelijk veel winkels die voornamelijk op toeristen zijn gericht. Uitgaan Er zijn een paar bars en 2 discobars.
Sport & Ontspanning Je vindt hier duikscholen, tennis en squash bij diverse accommodaties, bananariding, waterfietsen, waterscooters, minigolfbaan en een paddleballbaan.
Lees alles >>
|