Home » Nederlandse Antillen » Aruba » Tamarijn Aruba Beach Resort
Hotel Tamarijn Aruba Beach Resort   

   

Algemeen
Hotel Tamarijn Aruba Beach Resort is een heerlijk hotel. Bijzonder aan dit kleurrijke en gezellige all-inclusive hotel is dat alle kamers direct uitkijken op de prachtige blauwe zee en het schitterende witte zandstrand van Druif Beach. U kunt er heerlijk relaxen maar u kunt ook gebruik maken van de vele sportfaciliteiten. Het all-inclusive concept geeft u de vrijheid om te eten en drinken zoveel u wilt en waar u maar wilt. U .mag namelijk naast de faciliteiten van dit hotel ook gebruik maken van alle faciliteiten van het zusterhotel Divi Aruba All Inclusive. Hierdoor is de keuze uit restaurants, bars, sport en entertainment nog veel groter wat resulteert in een super-all-inclusive concept! 

Ligging
Hotel Tamarijn Aruba Beach Resort ligt naast het zusterhotel Divi Aruba aan Druif Beach. Het centrum van Oranje stad ligt op ca. 3 km.
 
Faciliteiten
Hotel Tamarijn Aruba Beach Resort heeft 236 kamers en 97 suites, lobby met receptie, excursiebalie en winkeltjes, gezellige 'Coconut Bar' met zeezicht, 3 restaurants: openluchtrestaurant 'Cunucu Terrace' met het zelf grill gedeelte ‘Palm Grill’, Aziatisch, specialiteitenrestaurant ‘Ginger’ en Italiaans restaurant ‘Paparazzi’, bar/snackbar ‘Bunker Bar’, 4 bars, zwembad met zonneterras, ligstoelen, parasols en handdoekenservice, schoonheidssalon en fitnesscentrum, 2 tennisbanen (met verlichting), 9-holes golfbaan (tegen betaling), tussen hotel Tamarijn en hotel Divi Aruba ligt een nieuw sportcentrum met klimmuur, regelmatig livemuziek, voor kinderen 5 t/m 12 jaar is er een speciale kidsclub.  
 
Kamer
De deluxe oceanfront kamers beschikken over een kingsize bed of 2 aparte bedden, telefoon, tv, airco, koelkast, huurkluisje en balkon of terras met zitje en frontaal zeezicht. De studio suites bevinden zich in het tropische tuingedeelte en hebben een ruime woon/slaapkamer met één kingsize bed en sofabed (geschikt voor 2 kinderen), airconditioning, plafondventilator, tv, kitchenette met koelkast, eettafel, zithoek en balkon of terras met zitje. Badkamer met bad/douche en toilet. De 2-kamer suites hebben dezelfde faciliteiten, echter met een aparte slaapkamer waarin het kingsize bed staat.

Verzorging
Deze accommodatie boekt u o.b.v. all inclusive. Dit houdt in:

  • alle maaltijden en snacks
  • alle locale alcoholische en non-alcoholische drankjes
  • niet-gemotoriseerde watersporten
  • fitness
  • tennis
  • gebruik van sportfietsen
  • avondentertainment
  • alle faciliteiten van het Divi Aruba aangegeven in de All Inclusive kolom
  • vanaf 1 mei 2008 en bij verblijf van minimaal 7 nachten: $ 300,- ‘Resort Credit’ per kamer, te besteden bij geselecteerde winkels binnen het resort of bv aan telefoon en/of internet. Geldt alleen voor gasten die verblijven in de deluxe oceanfront kamers

De reis is inclusief
Vlucht Amsterdam – Aruba
Transfer luchthaven - accommodatie
Accommodatie o.b.v. all inclusive
Transfer accommodatie - luchthaven
Vlucht Aruba - Amsterdam
Service van de reisleiding




iDeal logo - online betalen